Loading...

Switching to dark mode

Switching to light mode

Gece Modu

Normal Mod

CepteKitaplık Nedir ?

CepteKitaplık olarak telif haklarına, kişisel haklara, yasalara ve hukuka uymayı amaç edinmiştir. CepteKitaplık üzerinden paylaşılan kitaplar üzerinden maddi kazanç sağlanmamaktadır. Amacımız daha çok kitap okunan bir ülkeye sahip olmaktır.


YASAL UYARI VE TELİF HAKLARI

ceptekitaplik.com tamamen ücretsiz bir uygulamadır. Paylaşılan kitaplar, (PDF)ler internet ortamında elden ele dolaşan dosyalardır. 

ceptekitaplik.com Hukuka, yasalara ve telif haklarına saygılı bir şekilde hizmet vermektedir. Kanunlarda yer alan "Uyar Kaldır" prensibini benimseyerek hareket eder. 

5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu Ek Madde 4 Uyar Kaldır ile ilgili kanun.

ceptekitaplik.com yöneticilerinin kullanıcılar tarafından yapılan içeriklerin hukuka aykırı olup olmadığını kontrol etme gibi bir sorumluluğu yoktur.

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen kişiler veya melek birlikleri help@ceptekitaplik.com adresinden bizlere ulaşabilirler. Uyarı yapıldıktan sonra yedi (7) gün içersinde ceptekitaplik.com üzerinden kaldırılır.
ceptekitaplik.com sitesinde bulunan sponsor reklamlar haricinde hiçbir materyalden gelir elde etmez ve herhangi kimseye ait olan telif kaynaklarının satışını yapmaz.


İlgili Yasa:
MADDE 5 – (1) Yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir.

MADDE 5 – (2) Yer sağlayıcı, yer sağladığı hukuka aykırı içerikten, ceza sorumluluğu ile ilgili hükümler saklı kalmak kaydıyla, bu Kanunun 8 inci ve 9 uncu maddelerine göre haberdar edilmesi halinde ve teknik olarak imkân bulunduğu ölçüde hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmakla yükümlüdür.


Telif Bildirimi Nasıl Yapılır ?
(help@ceptekitaplik.com) üzerinden telif hakkı bildirimi yapabilirsiniz.

Telif Bildirim Mail : help@ceptekitaplik.com